Dinleyicilerimize Duyuru !

19.05.2020
436
A+
A-
Dinleyicilerimize Duyuru !
Sosyal Medyada Paylaşın

 

 

      Radyo Arabesk Alemi 2013 yılında yayın hayatına başlayarak günümüze kadar yayınlarına devam etmiştir. Arabesk müziğin bizler için  vazgeçilmez bir tarz oluğunu, kimimizin gençliğine,kimimizin çocukluğuna,kimimizin ise hatıralarına şahit olduğunun bilincinde olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.Elbette zorlu zamanlar hayatımızın olmazsa olmazıdır.Bizlerde radyo olarak zor zamanlardan geçtik ve geçiyoruz.Sizlerin bize olan sevgisi ve desteğiyle yayın ve paylaşımlarımıza devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. Biz burada,sizlerde radyolarınızın başında Arabeske gönül veren büyük bir aileyiz.

        Hakkımızda görüş,şikayet ve önerilerinizi bizlere ulaştırmanız işimizi daha iyi yapabilmemiz için bize fikir verecektir. Sizleri saygıyla selamlar, iyi dinlemeler dileriz.

Bilgilendirme: Son günlerde radyomuzda sıklıkla yaşanan kesintilerden dolayı özür dileriz.Kesintinin kaynağı radyomuza yapılan ağır saldırılardan kaynaklanıyor.Bu yüzden canlı yayınlarımıza bir süre ara verdik ve çalışmalarımıza bu sorunu çözme yönünde devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.